Δήλωση του Υπουργού Τουρισμού Χάρη Θεοχάρη : ” Πρόεδρος του ΕΟΤ αναλαμβάνει η Άντζελα Γκερέκου, της οποίας η εμπειρία και οι γνώσεις πάνω σε θέματα τουρισμού θα συμβάλουν στην διαμόρφωση ενός σύγχρονου ΕΟΤ, προσαρμοσμένου στις νέες συνθήκες. Την καλωσορίζουμε και της ευχόμαστε καλή δύναμη.”
![](https://mintour.gov.gr/wp-content/uploads/2024/07/IMG-20240718-WA0006-300x169.jpg)
Δελτία Τύπου
Χαιρετισμός Όλ. Κεφαλογιάννη στην εκδήλωση του Οργανισμού Λιμένος Ηρακλείου
Η Υπουργός Τουρισμού Όλγα Κεφαλογιάννη απηύθυνε γραπτό χαιρετισμό στην εκδήλωση του Οργανισμού Λιμένος Ηρακλείου, για την παρουσίαση της μελέτης του